Studiju programmas “Tūrisma un viesmīlības vadība” studentu uzmanībai!!!

Latgales plānošanas reģions (LPR) Igaunijas, Latvijas un Krievijas pārrobežu sadarbības programmas Eiropas kaimiņattiecību un partnerības instrumenta 2007-2013.gadam projekta “Tour de Latgale and Pskov” (proj.Nr. ESTLATRUS/1.3./ELRI-129/2011/08) ietvaros organizē mācības – RADOŠĀS DARBNĪCAS tūrisma nozarē strādājošajiem un studējošiem.

RADOŠO DARBNĪCU – mācību laikā jūs iegūstiet vērtīgas zināšanas un prasmes dažādās tēmās, kas saistītas ar jūsu darbību, piemēram, kā lietot naktsmītņu rezervācijas sistēmas, kā piedāvāt savu pakalpojumu un ievietot rezervācijas sistēmās, kā veidot autentisku un atbilstošu kultūrvidei produktu, kā kvalitatīvi izveidot un pārdot tūrisma produktu utt.

Sīkāku informāciju par mācību-radošo darbnīcu norisi un pieteikšanās termiņiem un vietu skat.pielikumā.

workshop_pieteikuma_veidlapa_gala

workshops_izsaukuma_vestule_gala

This entry was posted in Pasniedzējiem, Studentiem. Bookmark the permalink.