ELFA Starptautiskā vasaras skola “CILVĒKTIESĪBU AIZSARDZĪBAS MŪSDIENU ĪPATNĪBAS TRĪS JŪRU VALSTĪS”

Bjalistokas Universitātes Juridiskā fakultāte un Baltijas Starptautiskā akadēmija ar nepacietību gaida studentus, kā arī jaunos zinātniekus un pētniekus no dažādām valstīm, lai piedalītos Starptautiskajā vasaras skolā par cilvēktiesībām, kas ir atzīta ar Eiropas Tiesību fakultāšu asociāciju (ELFA). Eksperti no Latvijas, Polijas, Bulgārijas, Gruzijas un Ukrainas augstskolām iepazīstinās dalībniekus ar dažādiem cilvēktiesību īstenošanas aspektiem Eiropas Savienībā.
Lekcijās tiks mēģināts iepazīstināt ar dažādiem skatupunktiem uz dažādiem cilvēktiesību aizsardzības aspektiem gan nacionālā, gan starptautiskā līmenī. Lekcijas sniegs dalībniekiem ne tikai izpratni par mūsdienu cilvēktiesību metodēm un instrumentiem, bet arī sniegs ieskatu dažādos cilvēktiesību īstenošanas aspektos un problēmās.

detalizēta informācija

This entry was posted in Vispārēja informācija. Bookmark the permalink.