Daugavpils teātris piedāvā īpašu Skolotāju dienas akciju – visiem skolotājiem, pedagogiem pasniedzējiem un citiem izglītības iestāžu darbiniekiem ir iepēja iegādājoties vienu biļeti uz 3. vai 5. oktobra izrādēm otru saņemt dāvanā.
Saņemt bezmaksas biļeti būs ļoti vienkārši – nāciet uz izvēlēto izrādi, kasē pasakiet paroli -“Es mīlu Daugavpils teātri” un iegādājoties vienu biļeti otru saņemsiet dāvanā!

Ar cieņu
Valsts SIA Daugavpils teātris

Даугавпилсский театр предлагает особую акцию в честь Дня Учителя – всем учителям, педагогам и преподавателям предоставляется возможность приобрести 1 билет на 03.10.2013. или 05.10.2013. на спектакль и получить в подарок еще 1 билет.

Получить бесплатный билет очень просто – приходите на выбранный Вами спектакль, в кассе назовите пароль “Es mīlu Daugavpils teātri” и второй билет Ваш!

С праздником!

This entry was posted in Pasniedzējiem. Bookmark the permalink.