Par augstākās izglītības padomes lēmumu

2024.gada 9.maijā Augstākās izglītības padome pieņēma lēmumu par Baltijas Starptautiskās akadēmijas ārkārtas akreditāciju.

Akadēmija vēl nav saņēmusi oficiālus dokumentus, t.i. Augstākās izglītības padomes un Izglītības un Zinātnes ministrijas lēmumus.

Uz doto brīdi, septiņi studiju virzieni: “Tiesību zinātne”, ”Viesnīcu un restorānu serviss, tūrisma un atpūtas organizācija”, “Psiholoģija”, “Sociālā labklājība”, “Vadība, administrēšana un nekustamo īpašumu pārvaldība”, “Māksla” un “Ekonomika” iziet akreditāciju, saskaņā ar līgumiem, noslēgtajiem ar Akadēmiskās informācijas centru.

Septiņu ekspertu komisijas jau ir pabeigušas darbu Akadēmijā un uz doto brīdi gatavo ekspertu atzinumus.

Studiju process visos virzienos, kas atrodas akreditācijas procesā, turpinās.

Mēs informēsim Jūs par lēmumiem, kurus pieņems Augstākās izglītības padome, Izglītības un zinātnes ministrija un Baltijas Starptautiskā akadēmija.

Mēs pateicamies mūsu pasniedzējiem, darbiniekiem un studējošajiem, kas sniedza atbalstu un gatavību palīdzēt.

Baltijas Starptautiskās akadēmijas

Rektora v.i.                                                                         Svetlana Smane

Baltijas Starptautiskās akadēmijas

Valdes loceklis                                                                   Staņislavs Buka

Baltijas Starptautiskās akadēmijas

Valdes loceklis                                                                   Ņikita Ņikiforovs

Posted in Vispārēja informācija | Comments Off on Par augstākās izglītības padomes lēmumu

Studentu ievērībai!

Eiropas dienā, 9. maijā, “Jurista Vārds” aicina uz Eiropas Savienības Tiesas tiesnešu un jauno juristu diskusiju, ar ko tiks atklāts grāmatžurnāls “Latvijas pirmie 20 gadi Eiropas tiesību telpā”. Pasākums notiks Eiropas Savienības mājā, Aspazijas bulvārī 28, Rīgā, plkst. 15:00.

Grāmatžurnāls ikvienam ir pieejams brīvpieejā: https://juristavards.lv/zurnals.php?laidiens_id=12451

Posted in Vispārēja informācija | Comments Off on Studentu ievērībai!

Uzmanību!

BSA Psiholoģiskās konsultēšanās centrs organizē semināru

“Mākslīgā intelekta neironu tīkli radošās darbības modelēšanā”.

Seminārs notiks pirmdien 22.aprīī 318.auditorijā L4 plkst. 10.00 – 13.10, kā arī ZOOM platformā, informācija ir šeit:

Lektors – Vsevolods Kačans (Dr.Phil.) Latvijas universitātes pētnieks.

Posted in Vispārēja informācija | Comments Off on Uzmanību!

DEAR BIA STUDENTS AND GRADUATES!

Posted in Vispārēja informācija | Comments Off on DEAR BIA STUDENTS AND GRADUATES!

2024. gada 10.-11. maijā Baltijas Starptautiskā akadēmijā notiks  XIV Starptautiskā zinātniski praktiskā konference “Izaicinājumu un iespēju laiks: problēmas, risinājumi, perspektīvas”

Posted in Vispārēja informācija | Comments Off on XIV Starptautiskā zinātniski praktiskā konference “Izaicinājumu un iespēju laiks: problēmas, risinājumi, perspektīvas”