Studentu ISIC kartes

Cienījamie studenti,

Ja Jūs gribētu iegādāties Starptautisko Studentu karti ISIC, lūdzam līdz 10.01.2024. atsūtīt mums Jūsu foto grafiskajā formātā (*.jpg) uz [email protected] un apmaksāt nodevu 7 eiro uz BSA rekvizītiem:

SIA “Baltijas Starptautiskā akadēmija”

Reģ. Nr. LV40003101808

Rīga, Lomonosova iela 4, LV 1019

A/S “Swedbanka”

SWIFT: HABALV22

Nor.rēķ.: LV68HABA0551003662871

Posted in Vispārēja informācija | Comments Off on Studentu ISIC kartes

UZMANĪBU!

Cienījamie Daugavpils filiāles pasniedzēji, dārgie studenti un absolventi! Mīļi gaidīti mūsu “Baltijkas” svinībās – 30.gadadienā! Kad un kur? 24.novembrī plkst.17.00. Dzelzceļu ielā 3! Pēc svinīgas daļas nakts diskotēka! Baudīsim kopābūšanu, atcerēsimies, smaidīsim un sasildīsim dregnu novembra vakaru ar savu dvēseļu siltumu!

Бывших преподавателей, как и бывших студентов, не бывает! Уважаемые преподаватели, студенты и выпускники Даугавпилсского филиала БМА! Наша “Балтийка” ждет вас на празднование своего юбилея 24 ноября в 17.00! Место встречи изменить нельзя: ул.Дзелзцелю 3! Будем праздновать, вспоминать и радоваться возможности побыть вместе!

Posted in Vispārēja informācija | Comments Off on UZMANĪBU!

STUDIJU VIRZIENA “SOCIĀLĀ LABKLĀJĪBA” MAĢISTRANTU UN DOCĒTĀJU IEVĒRĪBAI

Uzaicinām BSA sociālās labklājības studiju virziena programmu īstenotājus- doktorus un maģistrus, docentus, profesorus un vieslektorus piedalīties Labklājības ministrijas rīkotajā

sociālā darba studiju programmu pasniedzēju un studējošo vasaras skolā “Sociālais darbs daudzveidīgās kopienās”.

Vasaras skolas mērķis ir iepazīstināt ar Labklājības ministrijas iniciatīvu sociālā darba kopienā attīstībai un mudināt vasaras skolā iegūtās idejas un iestrādes iekļaut studiju programmās, domājot par specializāciju “Kopienas sociālais darbinieks”.

Reģistrēšanās līdz 31.jūlijam šeit 

 Piedaloties visas 3 dienas, dalībnieki saņems Apliecinājumu par dalību Vasaras skolā “Sociālais darbs daudzveidīgās kopienās”.

Jautājumu gadījumā rakstiet [email protected]

Posted in Vispārēja informācija | Comments Off on STUDIJU VIRZIENA “SOCIĀLĀ LABKLĀJĪBA” MAĢISTRANTU UN DOCĒTĀJU IEVĒRĪBAI

ELFA Starptautiskā vasaras skola “CILVĒKTIESĪBU AIZSARDZĪBAS MŪSDIENU ĪPATNĪBAS TRĪS JŪRU VALSTĪS”

Bjalistokas Universitātes Juridiskā fakultāte un Baltijas Starptautiskā akadēmija ar nepacietību gaida studentus, kā arī jaunos zinātniekus un pētniekus no dažādām valstīm, lai piedalītos Starptautiskajā vasaras skolā par cilvēktiesībām, kas ir atzīta ar Eiropas Tiesību fakultāšu asociāciju (ELFA). Eksperti no Latvijas, Polijas, Bulgārijas, Gruzijas un Ukrainas augstskolām iepazīstinās dalībniekus ar dažādiem cilvēktiesību īstenošanas aspektiem Eiropas Savienībā.
Lekcijās tiks mēģināts iepazīstināt ar dažādiem skatupunktiem uz dažādiem cilvēktiesību aizsardzības aspektiem gan nacionālā, gan starptautiskā līmenī. Lekcijas sniegs dalībniekiem ne tikai izpratni par mūsdienu cilvēktiesību metodēm un instrumentiem, bet arī sniegs ieskatu dažādos cilvēktiesību īstenošanas aspektos un problēmās.

detalizēta informācija

Posted in Vispārēja informācija | Comments Off on ELFA Starptautiskā vasaras skola “CILVĒKTIESĪBU AIZSARDZĪBAS MŪSDIENU ĪPATNĪBAS TRĪS JŪRU VALSTĪS”

Atklāta lekcija “Emocionālā inteliģence”

Psiholoģiskās konsultēšanas centrs (PKC) organizē pirmo atklāto lekciju “Emocionālā inteliģence”. Uzstāsies sertificēts psihologs un psihologs-pārraugs organizācijas psiholoģijas jomā, sertificēts koučs D. Goulmana programmā emocionālajā inteliģencē, praktizējošs psihologs kopš 1998. gada Mg. psych. Oksana Meišele. Jūsu ieguvumi: iedvesma apzināties un izmantot apgūtās zināšanas par emocionālo inteliģenci savā ikdienā; emocionālās inteliģences mikrotehnikas, kas palīdz apzināties un vadīt savas emocijas. Lekcija notiks 22. maijā plkst. 10.00–13.10 Darba valoda – latviešu, jautājumi un diskusijas trīs valodās (latviešu, krievu, angļu). Tiek aicināti visi interesanti. 
Ir iespējams pieslēgties lekcijai attālināti: https://videoconf.bsa.edu.lv/b/bsa-nkc-zt4
Posted in Vispārēja informācija | Comments Off on Atklāta lekcija “Emocionālā inteliģence”