STUDIJU VIRZIENA “SOCIĀLĀ LABKLĀJĪBA” MAĢISTRANTU UN DOCĒTĀJU IEVĒRĪBAI

Uzaicinām BSA sociālās labklājības studiju virziena programmu īstenotājus- doktorus un maģistrus, docentus, profesorus un vieslektorus piedalīties Labklājības ministrijas rīkotajā

sociālā darba studiju programmu pasniedzēju un studējošo vasaras skolā “Sociālais darbs daudzveidīgās kopienās”.

Vasaras skolas mērķis ir iepazīstināt ar Labklājības ministrijas iniciatīvu sociālā darba kopienā attīstībai un mudināt vasaras skolā iegūtās idejas un iestrādes iekļaut studiju programmās, domājot par specializāciju “Kopienas sociālais darbinieks”.

Reģistrēšanās līdz 31.jūlijam šeit 

 Piedaloties visas 3 dienas, dalībnieki saņems Apliecinājumu par dalību Vasaras skolā “Sociālais darbs daudzveidīgās kopienās”.

Jautājumu gadījumā rakstiet [email protected]

Posted in Vispārēja informācija | Comments Off on STUDIJU VIRZIENA “SOCIĀLĀ LABKLĀJĪBA” MAĢISTRANTU UN DOCĒTĀJU IEVĒRĪBAI

ELFA Starptautiskā vasaras skola “CILVĒKTIESĪBU AIZSARDZĪBAS MŪSDIENU ĪPATNĪBAS TRĪS JŪRU VALSTĪS”

Bjalistokas Universitātes Juridiskā fakultāte un Baltijas Starptautiskā akadēmija ar nepacietību gaida studentus, kā arī jaunos zinātniekus un pētniekus no dažādām valstīm, lai piedalītos Starptautiskajā vasaras skolā par cilvēktiesībām, kas ir atzīta ar Eiropas Tiesību fakultāšu asociāciju (ELFA). Eksperti no Latvijas, Polijas, Bulgārijas, Gruzijas un Ukrainas augstskolām iepazīstinās dalībniekus ar dažādiem cilvēktiesību īstenošanas aspektiem Eiropas Savienībā.
Lekcijās tiks mēģināts iepazīstināt ar dažādiem skatupunktiem uz dažādiem cilvēktiesību aizsardzības aspektiem gan nacionālā, gan starptautiskā līmenī. Lekcijas sniegs dalībniekiem ne tikai izpratni par mūsdienu cilvēktiesību metodēm un instrumentiem, bet arī sniegs ieskatu dažādos cilvēktiesību īstenošanas aspektos un problēmās.

detalizēta informācija

Posted in Vispārēja informācija | Comments Off on ELFA Starptautiskā vasaras skola “CILVĒKTIESĪBU AIZSARDZĪBAS MŪSDIENU ĪPATNĪBAS TRĪS JŪRU VALSTĪS”

Atklāta lekcija “Emocionālā inteliģence”

Psiholoģiskās konsultēšanas centrs (PKC) organizē pirmo atklāto lekciju “Emocionālā inteliģence”. Uzstāsies sertificēts psihologs un psihologs-pārraugs organizācijas psiholoģijas jomā, sertificēts koučs D. Goulmana programmā emocionālajā inteliģencē, praktizējošs psihologs kopš 1998. gada Mg. psych. Oksana Meišele. Jūsu ieguvumi: iedvesma apzināties un izmantot apgūtās zināšanas par emocionālo inteliģenci savā ikdienā; emocionālās inteliģences mikrotehnikas, kas palīdz apzināties un vadīt savas emocijas. Lekcija notiks 22. maijā plkst. 10.00–13.10 Darba valoda – latviešu, jautājumi un diskusijas trīs valodās (latviešu, krievu, angļu). Tiek aicināti visi interesanti. 
Ir iespējams pieslēgties lekcijai attālināti: https://videoconf.bsa.edu.lv/b/bsa-nkc-zt4
Posted in Vispārēja informācija | Comments Off on Atklāta lekcija “Emocionālā inteliģence”

Vieslektores dr Magdalenas Perkowskas (Polijas Republika) lekcija “Criminalization of illegal border crossing”

09.maijā plkst.13:10 Baltijas Starptautiskās akadēmijas 217.auditorijā, L1/4 un BigBlueButton sistēmā notiks Belostokas Universitātes Juridiskās fakultātes vieslektora dr Magdalenas Perkowskas lekcija “Criminalization of illegal border crossing”.
Šīs lekcijas ietvaros Jūs saņemsiet interesantu, vērtīgu un aktuālu informāciju, kas noderēs diplomdarba rakstīšanā un prakses gaitā.
Ir iespējams pieslēgties lekcijai attālināti: https://videoconf.bsa.edu.lv/b/bsa-nkc-zt4
Posted in Vispārēja informācija | Comments Off on Vieslektores dr Magdalenas Perkowskas (Polijas Republika) lekcija “Criminalization of illegal border crossing”

Vieslektores no Rumānijas vizīte Baltijas Starptautiskajā akadēmijā

Cienījamie studenti,
Aicinām jūs apmeklēt lektores no Rumānijas Oanas Brandas lekcijas, kura ieradās Baltijas Starptautiskajā akadēmijā Erasmus programmas ietvaros.
30.3.2023. 9.30-12.40. Adrese: Lomonosova iela 4-116, lekcija “Sense(s) and sensibility in contemporary International relations”
31.3.2023. 9.30-12.40. Adrese: Lomonosova iela 4-116; lekcija “The foreign policy and security policy of Romania (to familiarize the students with Romania and its role on the European and international arena)”
Ir iespējams pieslēgties lekcijai attālināti: https://videoconf.bsa.edu.lv/b/bsa-nkc-zt4
Posted in Vispārēja informācija | Comments Off on Vieslektores no Rumānijas vizīte Baltijas Starptautiskajā akadēmijā