Studentu, maģistrantu, absolventu un pasniedzēju uzmanībai!Вниманию студентов, магистрантов, выпускников и преподавателей!

Lūdzam jūs piedalīties 23.novembrī  plkst.18.00 mūsu svinīgajā pasākumā, kurš veltīts BSA Daugavpils filiāles 25. gadadienai!

Programmā:

• Apsveikumi,
  • Videoieraksti
  • Studentu parlamenta uzstāšanās.

Svētku turpinājums plkst.20.00: diskotēka, 1.kursa studentu iesvētīšana, konkursi. Līdzi ņemiet lielisku noskaņojumu un “groziņu”.

Studentu parlaments un administrācija.

Приглашаем вас принять участие 23 ноября 2018 г. в 18.00 в праздничном мероприятии, посвященном 25 годовщине основания Даугавпилсского филиала БМА.

В программе:

• Поздравления
  • Видеозарисовка
  • Выступление студенческого парламента

Продолжение праздника в 20.00: дискотека, посвящение 1-курсников в студенты, игры, конкурсы. Не забудьте взять с собой хорошее настроение и «корзиночку»!

Студенческий парламент и администрация

This entry was posted in Magistrantiem, Pasākumi, Pasniedzējiem, Studentiem, Vispārēja informācija. Bookmark the permalink.