Psiholoģijas dienu 2018 ietvaros aicinām visus interesentus (studentus, docētājus, darbiniekus) 12. oktobrī apmeklēt psiholoģisku pasākumu Daugavpils filiālē:

Aļona Korniševa, Dr. psych, docente -“Neirografika kā realitātes transformācijas radošā metode: iemācies apzināties savu problēmu un atrast tās risinājumu”.

Vieta: Daugavpils, Dzelzceļu 3, 208. auditorija

Laiks: no plkst. 15:00 līdz 16:30

Auditorija: visi interesenti

В рамках Дней психологии 2018 приглашаем всех заинтересованных (студентов,  преподавателей, работников) 12 октября посетить психологическое мероприятие в Даугавпилсском филиале:

Алена Корнышева, Dr. psych, доцент  – “Нейрографика как творческий метод трансформации реальности: научись осознавать свою проблему и находить ее решение.

Место: Даугавпилс, Дзелзцелю 3, 208 аудитория

Время: с 15:00 до 16:30

Аудитория: все заинтересованные

This entry was posted in Pasākumi, Pasniedzējiem, Studentiem, Vispārēja informācija. Bookmark the permalink.