ABSOLVENTU VAKARS!ВЕЧЕР ВЫПУСКНИКОВ!

BSA Daugavpils filiāle aicina studentus,  docētājus, absolventus piedalīties Absolventu vakarā, kurš notiks 2018.g.26.janvārī, plkst.19.00 pēc adreses Dzelzceļu ielā , 3, Daugavpilī. Tā ir lieliska iespēja satikties ar kursa biedriem un pasniedzējiem, pastāstīt par saviem sasniegumiem un vienkārši brīnišķīgi pavadīt laiku kopā.

Būsim ļoti priecīgi jūs redzēt, mūsu dārgie absolventi!

Даугавпилсский филиал БМА приглашает своих выпускников на Вечер встречи, который состоится 26 января в 19.00; место проведения 102 ауд.и фойе Даугавпилсского филиала БМА (Даугавпилс, ул.Дзелзцелю 3). Это замечательная возможность встретиться с бывшими сокурсниками и преподавателями, поделиться достижениями и просто хорошо провести время.

Очень ждем вас, наши бывшие выпускники!

This entry was posted in Pasākumi, Pasniedzējiem, Studentiem, Vispārēja informācija. Bookmark the permalink.