Cienījamie studenti, docētāji, darbinieki!Уважаемые студенты, преподаватели, сотрудники!

Lūdzam jūs piedalīties 9.decembrī mūsu svinīgajā pasākumā, kurš veltīts BSA Daugavpils filiāles Dibināšanas dienai!

Programma:

• Apsveikumi,
  • Videoieraksti
  • Studentu parlamenta uzstāšanās.

Svētku turpinājums plkst.19.30: diskotēka, 1.kursa studentu iesvētīšana, konkursi. Līdzi ņemiet lielisku noskaņojumu un “groziņu”.

Studentu parlaments un administrācija.

Приглашаем вас принять участие 9 декабря 2016 г. в 18.00 в праздничном мероприятии, посвященном Годовщине основания Даугавпилсского филиала БМА.

В программе:

• Поздравления
  • Видеозарисовка
  • Выступление студенческого парламента

Продолжение праздника в 19.30: дискотека, посвящение 1-курсников в студенты, игры, конкурсы. Не забудьте взять с собой хорошее настроение и «корзиночку»!

Студенческий парламент и администрация

This entry was posted in Magistrantiem, Pasākumi, Pasniedzējiem, Studentiem, Vispārēja informācija. Bookmark the permalink.