ABSOLVENTU UZMANĪBAI!

Aicinām pieteikties praksē Eiropas Parlamentā – Rīgā vai Briselē! Jāpiesakās līdz 15.oktobrim . Pieejamās prakses iespējas:

Eiropas Parlamenta Informācijas birojā Latvijā Rīgā vai Eiropas Parlamentā Briselē. Prakses ilgums – 5 mēneši (2017.gada 1. marts – 31. jūlijs).

-Vispārējās prakses iespēja aptver plašu jomu loku, piemēram, politikas, tiesības, cilvēkresursi, informācijas tehnoloģijas (IT) u. c., un tā ir pieejama visiem augstskolu absolventiem.

-Žurnālistikas prakses iespēja paredzēta augstskolu absolventiem ar pieredzi žurnālistikā. Ja izvēlaties šo iespēju, jums jābūt pabeigtai žurnālista izglītībai vai jābūt žurnālistu asociācijas biedram(-ei), vai arī jāapliecina sava profesionālā pieredze ar publikācijām.

-„Saharova balvas” prakses iespēja ir paredzēta augstskolu absolventiem ar interesi un/vai pieredzi cilvēktiesību jomā.

Augstskolu absolventu prakses stipendijas apmērs Briselē ir EUR 1252, 26 mēnesī. Informācijas birojos stipendijai tiek piemērots koeficients, lai ņemtu vērā salīdzinošo dzīves dārdzību dažādās dalībvalstīs.

Pieteikuma anketu meklē šeit: http://eptwitter.eu/c9nG

This entry was posted in Vispārēja informācija. Bookmark the permalink.