Konkurss!Конкурс!

Cienījamie BSA Daugavpils filiāles studenti, docētāji un darbinieki!

Mūsu filiāles studenti piedalās konkursā Miss & Mister BSA, kurš notiks 2015.gada 20.martā, atlases tūrē. Lai mūsu dalībnieki tiktu konkursa finālā, mums nepieciešams balsot par viniem! Balsojiet par Arinu, Andreju, Oļegu, Andreju un Vitāliju. Balsošanas termiņš: līdz 2015.g.6.martam. Atbalsīm mūsu dalībniekus!

Уважаемые студенты, преподаватели и сотрудники Даугавпилсского филиала БМА!

Студенты нашего филиала принимают участие в отборочном туре конкурса Miss & Mister BSA, который будет проходить в Риге 20 марта 2015 года. Для того, чтобы наши ребята прошли в финал конкурса, необходимо проголосовать за них! Заходите и отдайте свой голос за АРИНУ, АНДРЕЯ, ОЛЕГА, АНДРЕЯ и ВИТАЛИЯ. Поддержим наших ребят! Срок голосования до 6 марта 2015 года.

This entry was posted in Magistrantiem, Pasniedzējiem, Studentiem, Vispārēja informācija. Bookmark the permalink.